Najważniejszą ze zmian jest zmiana w sztabie szkoleniowym naszych seniorów. Zarząd doszedł do porozumienia i po uzgodnieniu warunków współpracy pierwszym szkoleniowcem drużyny LKS Strzelec Gorzyczki okrzyknął Szymona Wesołowskiego.

Zabrzański szkoleniowec prowadzi drużyny futsalowe półamatorskie, młodzieżowe oraz asystuje w drużynie występującej w pierwszej lidze ogólnopolskiej futsalu. Wierzymy, że umiejętności jakie prezentuje nowy trener pomogą w uzyskaniu lepszych wyników przez naszą drużynę. W tym miejscu pragniemy uspokoić wszystkich sympatyków dotychczasowego trenera Marcina Grabowskiego. W sztabie szkoleniowym naszych "Strzelców" trener Marcin zostaje i będzie pełnił funkcję drugiego szkoleniowca. Tym samym ucinamy spekulacje odnośnie degradacji wodzisławskiego trenera informując, że Marcin Grabowski nadal jest ważną postacią w naszej drużynie! Pierwszy trening pod okiem nowego sztabu szkoleniowwego odbył się w czwartek i efekty widoczne były już w niedzielnym spotkaniu z Kamionką Mikołów. Drużyna, która tego dnia była dowodzona przez trenera Grabowskiego zaprezentowała dobry futsal, lecz musiała uznać wyższość doświadczonej drużyny gospodarzy.

Kolejnymi zmianami są wzmocnienia. Do drużyny "Strzelców" dołączyli pivot Mateusz Majchrzak z Rudy Śląśkiej oraz doświadczony bramkarz Mateusz Masiuk z Zabrza, który wczorajszą postawą w meczu z mikołowianami udowodnił, że będzie ważną postacią w drużynie. Warto dodać, że Masiuk był wielokrotnie wybierany najlepszym bramkarzem w turniejach lokalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych! W debiucie bliski strzelenia bramki był Majchrzak, lecz jego strzał bramkarz sparował. Po tym strzale piłkę jednak dobił jeden z naszych bocznych zawodników i dzięki temu zdobyliśmy bramkę honorową. Była to bardzo dobra i składna akcja w wykonaniu całej naszej drużyny. Trwają rozmowy z kilkoma zawodnikami i miejmy nadzieję, że wzmocnienia dojdą do skutku i będziemy mogli ich zobaczyć w najbliższym spotkaniu, którego będziemy gospodarzami.