Zmagania ponad 80 zawodników i piękne konie mogła podziwiać licznie zgromadzona na zawodach widownia. Kolejne zawody w Gorzyczkach o puchar wójta za nami. 

Zła pogoda nie zepsuła zawodów, wszyscy świetnie się bawili nawet w deszczu. Każdy konkurs był bardzo widowiskowy i wzbudzał wiele emocji!

W konkursie o wysokości przeszkód 50cm z niespodzianką, zawodnicy po przejechaniu parkuru mieli za zadanie przebiec slalom, już bez konia. Grząskie podłoże nie ułatwiało im zadania! Największym zainteresowaniem zdecydowanie cieszył się konkurs wysokości 70cm przebierany. Wzięło w nim udział 35 osób, natomiast przejazdów można było zobaczyć ponad 50! Dodatkowo wybrana została najlepiej przebrana para. Pojawiły się jednorożce, czarownice, pszczółki, zebry, a nawet krowa. W tym zestawieniu wygrał szalony weterynarz.

Kolejne konkursy to: 80cm z wzrastającym stopniem trudności, gdzie można było wybrać ostatnią najbardziej punktowaną przeszkodę tzw. jockera; 90cm sztafeta, do której losowe pary walczyły wspólnymi siłami o podium oraz ostatni konkurs z wysokością 100cm „speed&music” gdzie liczyła się szybkość przejazdu, któremu towarzyszyła głośna muzyka.

Więcej zdjęć można zobaczyć TUTAJ

https://www.gazetainformator.pl/